Randevulu Etkinlikler

Halk Günü ve Özel etkinlikler için randevu almanıza gerek yoktur. Anasayfamızın orta sütununda yeralan “Etkinlikler” bölümüne bakarak ilgili günde belirtilen saatler arasında rasathanemize gelmeniz yeterlidir. Rasathanemizin yeri hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Halk Günleri ve Özel Etkinlikler dışında grup halindeki (15 kişiden büyük gruplar için gecerlidir) ve okul ziyaretleriniz için lütfen 312 489 80 06 numaralı Rasathane telefonunu mesai saatleri dahilinde arayarak randevu alınız. Halk günleri ve özel etkinlikler için randevu almaya gerek yoktur. Bireysel ziyaret istekleri bu günlere yönlendirilmektedir.

Randevulu Etkinlikler için,
Öğrenci: 3 TL
Tam:
5 TL

Not: Yukarıdaki tarifeden hesaplanan toplam katılım ücreti Ankara Üniversitesi Döner Sermaye Saymanlığı’na ait aşağıda verilen IBAN numarasına yatırılmalıdır. Dekontun açıklama kısmına okul veya grup adı, tarih, rasathane ziyareti ve katılımcı sayısı yazılmadır (örnek: Ankara Anadolu Lisesi, 20 Mayıs 2019, Rasathane Ziyareti, 30 Kişi). Ödeme dekontunun bir örneğinin rasathanede görevli kişiye elden teslim edilmesi gerekmektedir. Ücret yatırıldıktan sonra eğer bir nedenden dolayı ziyaret gerçekleştirilemezse yatırılan paranın iadesi için rasathaneden etkinliğin gerçekleşmediğine dair alınan belge ve ödeme dekontunun bir kopyasıyla birlikte Ankara Üniversitesi Döner Sermaye Saymanlığı’na dilekçeyle başvurulması gerekmektedir.

 

İletişim için lütfen aşağıdaki telefon ve e-mail adreslerini kullanınız:

RANDEVU İÇİN

Tel: 312 489 80 06
E-posta: rasathane@ankara.edu.tr
IBAN:
TR56 0001 0007 9907 0593 6351 52